fenerbahcem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fenerbahcem

FENER BAHCE FANKÜLÜP

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bu ölüm nasıl oldu

YazarMesaj
çatlaq_qız19

Kadın Mesaj Sayısı : 36

bu ölüm nasıl oldu Empty
MesajKonu: bu ölüm nasıl oldu   bu ölüm nasıl oldu Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 10:09 pm

Arkadsalar Bu oyun gercekten zordur.Bunu ben duydugumda 3 gunde cozebildim.Bunlar genelde fbi sorulari olarak bilinir.Sinav Secmelerinde Sorulur.Forumda Daha once yayinlanıp yayinlanmadigina bakmadım ama ztn yayişnlanmıssa 1 gunden once cvp gelir :d

Olayi Anlatiyim :d

Bir Cöl düşünün.Cölün ortasında yerde ustu ciril ciplak bi adma yatiyo.adam ölmüş.etrafta hiç bir kan izi,ayak izi,yada buraya nası geldigini belli edecek bir iz yok.Kişinin üstünde darbe veya yara izi yok.Yüz üstü yatiyor.Sag Elinde tuttuguu kucucuk bi cubuk var.

Olay bu Bu oyunda Yardim etme yok ama biz arkadaslarla oynarken yardim etmiştik.Ben sizden gelen cvp a yakın olan sorulari alta eklicem.Oyun Gercekten Zordur.Normal Olani Deil Olmuyacak olani dusunun.

Not:Sadece ölüm sebebini değil sizden bu kişinin basından gecen olayi bulmaınızı istiyorum.Ztn dogru yerler cıktıgında buraya eklıcem cok tahmin yurutun buuln :d
Şimdiden Kolay Gele.

bu ölüm nasıl oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Modern müziğin ‘patronu’ Freeman öldü
» Real Madrid Bender Kardeşlere Talip Oldu!
» Yalan nasıl anlaşılır?
» Selam Nasıl olmalı ! ! !
» Baba Annemle Nasıl Tanıştınız